Volať: 0903 970 348Štvorkolka KXD 006 7" kolesá

Štvorkolka KXD 006 7" 125ccm je najpredávanejší a najoblúbenejší model z detských štvorkoliek. Táto, takzvaná pracovná štvorkolka (ATV) má vpredu aj vzadu veľké nosiče. Na tejto štvorkolke jazdec je viac chránení od kameňov a blata vďaka plnej kapotáže pri nohách. veľké 7" palcové bezdušové pneumatiky lahko prejdú aj väčšie nerovnosti na teréne.robustný bezpečnostný nárazník, bezpečnostní kryt reťaze.

Elektrický systém je na 12 V (batéria 4ah), Má elektrické štartovanie a je možnosť diaľkového vypnutia motora kvôly bezpečnosti vášho dieťaťa. Vzadu je veľmi účinná kotúčová hydraulická brzda, predné brzdy sú klasické a usvedčené bubnové brzdy - výhodou je ich dlhá životnosť tým pádom nízke servisné náklady.  Parkovacia brzda je vyriešená so zaistením brzdových páčok. Športový vzduchový filter je tiež nenáročný na údržbu. Osvetlenie v predu aj vzadu, spolu s brzdovým svetlom. Vzadu pod nosičom je bezpečnostná vytrhovacia poistka.

Táto štvorkolka má 1 rýchlosť vpred + spiatočku. Na zaradenie smere jazdi je nožná páčka. Po zaradení smere jazdi mladý jazdec už nemusí nič, len pevne držat volant a pridávať plyn pomocou plynovej páčky na pravej strane volantu. Reálna maximálna rýchlosť je niekde pri 55 km/h, je však možnosť regulovania max. rýchlosti. Priemerná rýchlosť počas jazdenia je cca pri 25 až 35 km/h čo na teréne je úplne dostatočná. Vďaka tejto štvorkolky deti veľmi dobre sa naučia základy jazdenia na štvorkolke.

Prosím berte si na vedomie že tieto stroje už majú silu, a deti musia byť na riadenie motorového vozidla fyzicky a aj psychicky pripravený. Treba im veľmi dobre vysvetliť že čo všetko ich môže čakať počas jazdi. A nikdy nezabudnúť na ochranné pomôcky hlavne na prilbu!  Táto štvorkolka je vhodná priemerne cca od 7 do 10 rokov na výšku +-130cm na váhu cca 45-50kg

Ak máte dalšie otázky odľadom tejto štvorkolky zavolajte nám cez pracovnú dobu a radi Vám poradíme.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štvorkolka KXD 006 7" kolesá

  • Výrobca: KXD
  • Kód produktu: KXD 006 7"
V cene je zahrnutá odborná montáž a zavedenie do prevádzky.

Overenie dostupnosti
  • 699,00€

  • Bez DPH: 582,50€