Volať: 0903 970 348Štvorkolka KXD 008-PRO Lemon 8" kolesá
Štvorkolka KXD 008-PRO Lemon 8" kolesá Štvorkolka KXD 008-PRO Lemon 8" kolesá

Štvorkolka KXD 008-PRO Lemon 8" 125ccm je vylepšená verzia najväčšej a najpredávanejšej osem palcovej detskej štvorkolky. Táto štvorkolka má pekný športový vzhľad a vzadu má veľký nosič ako pracovné štvorkolky(ATV). Model 008 je najväčšia 8palcová štvorkolka ani nie je vyrábaná v menšom prevedení. Má vysokú brodiacu výšku,je dlhá a široká, vyzerá naozaj mohutne.

Výbava Lemon obsahuje navyše spätné zrkadlá, opierku,chrániče rúk a páčok, tachomer a otáčkomer. Celý rám spolu s nosičom je v krásnej zelenej farbe. Kapotáž štvorkolky je čierna s peknými nálepkami v zelenej farbe.

Veľké 8" palcové kolesá ľahko prejdú aj väčšie nerovnosti na teréne. Má robustný bezpečnostný nárazník, bezpečnostní kryt reťaze. Elektrický systém je na 12 V (batéria 4ah), Má elektrické štartovanie a je možnosť diaľkového vypnutia motora kvôly bezpečnosti vášho dieťaťa.

Vpredu aj vzadu sú veľmi účinné kotúčové hydraulické brzdy. Parkovacia brzda je vyriešená so zaistením brzdových páčok. Športový vzduchový filter je tiež nenáročný na údržbu. Moderné a krásne LED osvetlenie v predu. Vzadu je svetlo spolu s brzdovým svetlom. Vzadu pod nosičom je bezpečnostná vytrhovacia poistka.). Zavesenie predných kolies je na guľových čapoch,jemnejšie jazdenie a menej trasujúci volant počas jazdi.

Táto štvorkolka má 3 rýchlosťi vpred + spiatočku. Na zaradenie rýchlostných stupňov je nožná páčka. 1. stupeň je na rozbeh po pár metroch sa môže zaradiť 2. stupeň na ktorom sa môže jazdiť. Na dosiahnutie maximálnej rýchlosti treba zaradiť 3. stupeň. Pri preradovaní spojka pracuje automaticky, odporúča sa pritom znížiť otáčky motora avšak nie je to nutné. Možno sa to znie komplikovane ale je to veľmi jednoduché a usvedčené. Podľa skúseností našich zákazníkov deti si to naučia behom pár hodín.

Reálna maximálna rýchlosť je niekde pri 65 km/h, je však možnosť regulovania max. rýchlosti. Priemerná rýchlosť počas jazdenia je cca pri 25 až 35 km/h čo na teréne je úplne dostatočná. Vďaka tejto štvorkolky deti veľmi dobre sa naučia základy jazdenia na štvorkolke.

Prosím berte si na vedomie že tieto stroje už majú silu, a deti musia byť na riadenie motorového vozidla fyzicky a aj psychicky pripravený. Treba im veľmi dobre vysvetliť že čo všetko ich môže čakať počas jazdi. A nikdy nezabudnúť na ochranné pomôcky hlavne na prilbu! Táto štvorkolka je vhodná priemerne cca od 9 do 12 rokov na výšku +-145cm na váhu cca 50-70kg.

Ak máte dalšie otázky odľadom tejto štvorkolky zavolajte nám cez pracovnú dobu a radi Vám poradíme.

Popis
Motor 124ccm , 4takt ,jednovalec vzduchom chladený
Výkon 4,3kw 6500r/min.
Výška sedadla 670 mm (od zeme) - 370mm (od stupačky)
Max. zaťaženie Krátkodobé - 90kg / Dlhodobé- 70kg
Max. rýchlosť cca 60-65 km/h - regulovateľná
Radenie 3 rýchlosť vpred + spiatočka
Štartovanie Elektrické
Palivo Benzín (>95-E5)
Hmotnosť 100kg
Pohon Reťazou
Kolesá 8" plechové
Pneumatiky 8" bezdušové

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štvorkolka KXD 008-PRO Lemon 8" kolesá

  • Výrobca: KXD
  • Kód produktu: KXD 008-PRO Lemon 8"kolesá
V cene je zahrnutá odborná montáž a zavedenie do prevádzky.

Overenie dostupnosti
  • 889,00€

  • Bez DPH: 740,83€